DSC_4646 (Large).jpg

O nas

zycianawsi.png [174 KB]

Nie musisz jechać daleko – wystarczy tylko pół godziny jazdy z Wrocławia, aby zapomnieć o ciężkim i pracowitym tygodniu! Spędź czas z rodziną, ciesz się przyrodą, spaceruj, wskocz na nasz rower czy naucz się jeździć konno. Poznaj Akademie rekreacyjne i edukacyjne, biesiaduj w restauracji z regionalną kuchnią lub po prostu zrelaksuj się na wygodnym fotelu z książką z przepastnej biblioteki. Wymyśliliśmy wszystko za Ciebie i dla Ciebie! Dlatego jak już zakochasz się w tym magicznym miejscu, ugościmy Cię w klimatycznym pokoju, abyś przekonał się czym kolejnego dnia zaskoczy Cię Akademia Kuraszków. Weekend pod Wrocławiem, to idealna propozycja dla Ciebie!

Nazwa „Akademia” to nie przypadek!

Na początku była stadnina koni. To była nasza pierwsza akademia – Końska Akademia Kuraszków. Jednak magia Wzgórz Trzebnickich, zwanych Kocimi Górami, zainspirowała nas do stworzenia kolejnych akademii, które stały się naszym sposobem na gry i zabawy: nauka jazdy konnej, wspólne, zapewne pierwsze w życiu, łowienie ryb, szukanie tropów zwierząt. Może biwak w lesie i nocne czuwanie przy namiocie? Niespotykane przygody, na jakie prawie nikt nigdy nie ma czasu. Na każdym kroku otrzesz się o historię, podążając śladami Królowej Jadwigi i księcia Probusa. Mamy swój Poczet Królów Polskich i pięknie wydaną Trylogię. Może chcesz przyjrzeć się gwiazdom dzięki elektronicznej lunecie? Zobaczysz je naprawdę z bliska – to nasza Akademia Nieba. Wspólne pieczenie bułek i pizzy w prawdziwym piecu opalanym drewnem – zrobisz to w Akademii Pizzy i Chleba. Ojciec z synem, mama i córka - kiedy nie macie w tygodniu czasu dla siebie, Akademia Kuraszków to genialne miejsce aby zwolnić tempo i to nadrobić.

AGROTURYSTYKA

Noclegi Akademia

Do dyspozycji Gości oddajemy 17 dwuosobowych i klimatyzowanych pokoi, z których część to rodzinne studia. Każdy z nich ma swój niepowtarzalny charakter, ale łączy je wysoki standard wyposażenia oraz pasja do sztuki i nowoczesnego designu. Na wyposażenie pokoju składa się komfortowa łazienka, duże i wygodne łóżko, biurko, stolik kawowy, telefon i telewizor. W całym obiekcie zapewniamy też darmowy dostęp do internetu. W większości pokojów znajdziemy także rozkładane sofy dla dodatkowej osoby. Nasze wnętrza są bardzo przytulne - unikalnego klimatu nadaje im wszechobecne drewno, miękkie dywany, nietuzinkowe obrazy oraz eleganckie zasłony. Dla Gości dostępna jest też strefa relaksu: łaźnia parowa, sauna fińska i tężnia solankowa.

Ponadto w nowo oddanym pensjonacie znajdują się 4 dwuosobowe i 4 czteroosobowe klimatyczne pokoje. Każdy z nich ma swój niepowtarzalny charakter, ale łączy je wysoki standard wyposażenia oraz pasja do sztuki i nowoczesnego designu. Na wyposażenie pokoju składa się komfortowa łazienka, duże i wygodne łóżko, biurko, stolik kawowy, telefon i telewizor. W całym obiekcie zapewniamy darmowy dostęp do internetu. W większości pokojów znajdują się rozkładane sofy dla dodatkowej osoby. Nasze wnętrza są bardzo przytulne - unikalnego klimatu nadaje im wszechobecne drewno, miękkie dywany, nietuzinkowe obrazy oraz eleganckie zasłony.

Spotkania firmowe

Zorganizuj u nas szkolenie, kurs lub wyjazd integracyjny. Zapewniamy zaplecze w postaci przestronnych i wygodnych sal konferencyjnych, ale także atrakcje „po części oficjalnej”. Od aktywności umysłowych, przez relaks dla ciała po zadania sprawnościowe pokazujące hart ducha. Nasze Akademie pozwolą na integrację w zabawnej atmosferze, zbliżą pracowników i nauczą ich nowych umiejętności.

Restauracja Akademia

Zapraszamy do restauracji, w której gotujemy zgodnie z ideą Slow Food. Stawiamy na naturalne produkty, współpracę z małymi, regionalnymi dostawcami i rzemieślnicze podejście do tworzenia potraw. Dobry produkt i pasja – przekonaj się jak smakuje takie połączenie w Restauracji Akademia. 

konie w grupie.png [422 KB]

O Akademii rotator

Kontakt

Jesionowa 9
55-120 Kuraszków

tel. 71 310 10 24
mail recepcja@akademiakuraszkow.pl

Społecznościowe - linki

Logo restauracji San Thai