1-restauracja-skarby-akademia-kuraszkow.jpg

Animacje dla dzieci

latawca.png [151 KB]

Dzieci w restauracji?

Chyba każdy rodzic wie, jak szybko dziecko potrafi znudzić się rozmowami dorosłych i zaczyna szukać dla siebie zajęcia. Myszkuje pod stołem i hasa po zakamarkach sali, co staje się krępujące i często jest powodem przedwczesnego zakończenia długo oczekiwanego wyjścia. Mamy na to sposób! Nasi animatorzy zaprowadzą Wasze pociechy do sali zabaw, gdzie zajmą je edukacyjnymi grami i zabawami, zaprowadzą do stajni i pokażą konie lub zaproponują udział w jednej z naszych akademii. Już nie musisz odmawiać sobie przyjemności, jakie daje wyjście do restauracji. Teraz rodzinny obiad staje się prawdziwą frajdą.

A umilą go jeszcze bardziej specjalnie zaprojektowane przez nas kolorowanki, dostępne w restauracji. Możecie też je pobrać, klikając na obrazki poniżej:

św 1a.jpg [2 MB]  św 2a (2).jpg [2 MB]

sw3.jpg [59 KB]  sw4.jpg [87 KB]  sw5.jpg [64 KB]  

Akademia lasu i solnych skrzatów

Ale to nie wszystko! Na dzieci z przedszkoli oraz szkół czeka jeszcze jedna wyjątkowa atrakcja. To akademia lasu i solnych skrzatów. W związku z tym zapraszamy do lasu na spacer pełen wrażeń. Na tę wycieczkę zabierze nas Pan Piotr, który wie o nim wszystko. N co dzień pracuje jako drwal, dlatego las nie ma przed nim tajemnic. Pan Piotr podczas spaceru podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą: wskaże ścieżki, którymi chodzą zwierzęta i pokaże ich tropy, opowie o roślinach napotkanych po drodze oraz zdradzi o czym szumią drzewa w kuraszkowskim lesie. Ale zanim wybierzemy się na tę wyprawę nauczymy się lepić w masie solnej. Pani Asia pomoże wykonać każdą figurkę, która przyjdzie Wam do głowy. Następnie je pomalujecie i podarujecie mamie, tacie, babci, dziadkowi lub komukolwiek chcecie. Informacji o akademii oraz zapisy przyjmuje Pan Maciek pod numerem telefonu 609 777 129. Koszt uczestnictwa w warsztatach dla jednego dziecka wynosi 75zł.

Gwarantujemy, że będzie mnóstwo dobrej zabawy!

 leśna.png [106 KB]

Kontakt

Jesionowa 9
55-120 Kuraszków

tel. 71 310 10 24
mail recepcja@akademiakuraszkow.pl

Społecznościowe - linki