DSC_5819.jpg

Oferta dla firm

konie w grupie.png [422 KB]

Zorganizuj z nami szkolenie dla pracowników, konferencję lub firmowy jubileusz. Oderwij się od biurowego gwaru i miejskiego zgiełku. Przyjedź do nas na integrację w spokojnym otoczeniu natury. Pokażemy Ci niebanalne formy wspólnego spędzania czasu, zwane akademiami edukacyjnymi i rekreacyjnymi. My, tu na miejscu, wymyśliliśmy już wszystko za Ciebie i dla Ciebie! Wystarczy, że z wielu przygotowanych rozwiązań i atrakcji wybierzesz to, co najlepiej sprawdzi się w Twoim zespole.

Wynajem sal konferencyjnych

  ilość osób wyposażenie 8 godzin
Sala 1 do 30 projektor 400zł
Sala 2 do 30 telewizor LCD 100" 400zł 

* sale są klimatyzowane

W cenie wynajmu sali zapewniamy:

  • darmowy dostęp do internetu
  • tablicę typu "flipchart"

Przerwa kawowa i catering

Podczas szkoleń i konferencji mamy kilka wariantów przerwy kawowej. Oto nasza standardowa propozycja, ale jeśli masz inne życzenia, na pewno je spełnimy. Przygotujemy także posiłki wegetariańskie i wegańskie, przekąski dietetyczne, lunch podczas szkolenia oraz wieczorny grill. Nasza oferta to także ekskluzywne kolacje dla firm oraz ważnych gości i kontrahentów.

Poznaj nasze Menu, klikając w obrazki:

przerwa-kawowa.jpg [44 KB]  lunch-kolacja.jpg [40 KB]  wieczorna-biesiada.jpg [56 KB]  zimny-bufet.jpg [47 KB]  fine-dining.jpg [39 KB]  pozycje-extra.jpg [56 KB]  

Nie samą pracą człowiek żyje

Otoczenie, w którym się znajdujemy inspiruje nie tylko do efektywniejszej pracy podczas szkoleń, ale przede wszystkim daje możliwość odreagowania stresów dnia codziennego. Dlatego właśnie wymyśliliśmy nasze akademie! To zorganizowane formy spędzania czasu w sposób aktywny i kreatywny. W Akademii Kulinarnej sami zrobicie chleb i pizzę w prawdziwym piecu opalanym drewnem. Możemy też wsiąść na nasze rowery i eksplorując okoliczne leśne dukty pojechać na zaprzyjaźnione, mistrzowskie pole golfowe Gradi Golf Club, gdzie poznacie podstawy gry w golfa. Zawieziemy Was na spływ kajakowy w magiczną Dolinę Baryczy. Nie ruszając się z miejsca też możecie świetnie się bawić! Postrzelacie z profesjonalnego łuku, pojeździcie konno, a na koniec zrelaksujecie się w saunie, łaźni parowej i tężni solankowej. A to dopiero początek, bo pomysłów mamy bez liku! Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie aktualnie akademie organizujemy kliknij tutaj.

Zostań na dłużej w naszym hotelu

17 dwuosobowych i klimatyzowanych pokoi z dwoma oddzielnymi łóżkami czeka na grupy, które chciałyby spędzić nieco więcej czasu poza biurem. Pokoje są nowoczesne i komfortowo wyposażone. W prawie każdym z nich znajduje się rozkładana sofa dla trzeciej osoby. W hotelowym lobby mamy kominek i świetnie wyposażony bar. W cenie noclegu zapraszamy do korzystania ze strefy mini SPA, a rano do naszej restauracji, na wyśmienite śniadanie w formie szwedzkiego bufetu.

 

Kontakt

Jesionowa 9
55-120 Kuraszków

tel. 71 310 10 24
mail recepcja@akademiakuraszkow.pl

Społecznościowe - linki